Xiaomi představilo obrovskou 4K televizi. Cena přitom zůstala nízko

xiaomi mi tv es70

Na domácím trhu společnost Xiaomi odhalila další televizor. Tentokrát jde o model Mi TV ES70, který se chlubí obřím displejem, 4K rozlišením, podporou Dolby Atmos a v neposlední řadě také nízkou cenou.

Xiaomi Mi TV ES70 disponuje 70palcovou obrazovkou s rozlišením 3840 x 2160 pixelů. Podporuje také až 94 % barevného gamutu DCI-P3 a dosahuje na špičkový jas až 700 nitů. Budoucí majitele potěší také tenké rámečky, obraz totiž zaplňuje 97,8 % přední strany. Pod kapotou pak tiká čip MediaTek MT9638 v kombinaci s 2 GB RAM a 32GB úložištěm, systémem je tradičně MIUI TV, které je postaveno okolo Androidu.

Zvukovou stránku obstarává dvojice reproduktorů s výkonem 12,5 W a samozřejmostí je také dálkový ovladač s podporou čínského asistenta Xiao Ai. Co se týče konektivity, nechybí Wi-Fi (2,4 a 5 GHz), Ethernet, 3x HDMI a 2x USB-A. Xiaomi Mi TV ES70 se bude v Číně prodávat za cenu 4499 juanů, což je asi 15 200 korun bez daně. Jak správně tušíte, firma bohužel nehovořila o globální dostupnosti.

Koupili byste si TV od Xiaomi?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)