Xiaomi TV EA Pro je levná chytrá televize se 4K rozlišením

xiaomi televize

Xiaomi je na svém domácím trhu aktivní nejen na trhu s mobilními telefony, ale také hodinkami, gadgety chytré domácnosti nebo televizory. V Evropě se bohužel prodává pouze zlomek z těchto produktů a nyní na čínský trh míří další model Xiaomi TV EA Pro, který bude k dostání ve třech velikostech – 55, 65 a 75 palců.

Xiaomi TV EA Pro představena

Všechny tři verze se pochlubí stejnými specifikacemi, jediný rozdíl je skutečně pouze ve velikosti. To znamená, že můžeme počítat se 4K panelem s podporou HDR a velice tenkými rámečky. Přední stranu totiž zabírá z 96 % pouze displej. Rámeček je pak kovový. Z portů stojí za zmínku HDMI (výrobce nespecifikuje jaké), USB či Ethernet.

Zvukovou stránku mají na starost dva reproduktory, pod kapotou pak tiká čip MediaTek MT9638 v kombinaci s 2 GB RAM a 16GB úložištěm. Televize je vybavena systémem MIUI TV 3.0. Základní model vychází na 1999 CNY, tedy asi 7 000 Kč bez daně. V tuto chvíli není jasné, zda se objeví i na globálním trhu.

Koupili byste si televizi od Xiaomi?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)