Xiaomi připravuje minimálně dva prémiové telefony s vysunovacím fotoaparátem

telefony s vysunovacim fotoaparatem xiaomi

U Xiaomi jsme už v minulosti mohli vidět vysunovací telefon Xiaomi Mi Mix 3. Jak ale nyní poodhalil server XDA Developers, nebude to jediný model s touto technologií. Čínská společnost připravuje dva prémiové telefony s vysunovacím fotoaparátem a čipsetem Snapdragon 855.

Od Xiaomi uvidíme dva prémiové telefony s vysunováním

Kódové označení těchto dvou telefonů je “davinci” a “raphael”. Prozatím o nich mnoho detailů nevíme. Jedna ze známých věcí je to, že samotné vysunování bude probíhat motorizovaně a ne jako u Mi Mix 3 (recenze), kde se používá lidská síla. Telefony mají mít zároveň minimální rámečky kolem displeje, který nebude mít průstřel nebo výřez.

xiaomi mi mix 3 recenze telefonu

V displeji má být rovnou i čtečka otisků prstů. A to velice pravděpodobně optická, která je mnohem levnější než ultrasonická, kterou jsme mohli vidět u Samsung Galaxy S10. Přeci jen se Xiaomi snaží držet cenu svých telefonů co nejníže. V tento moment se hlavně spekuluje, kde se nové vysunovací telefony zařadí. Mluví se o možnostech jako PocopPhone F2, Xiaomi Mi Mix 3S, Xiaomi Mi Mix 4 anebo o prémiovém telefonu Xiaomi Redmi, který má pohánět právě Snapdragon 855.

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Těšíte se na nové telefony s vysunovacím fotoaparátem od Xiaomi?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)