I Xiaomi předstihne Samsung? Telefon Mi 7 bude mít čtečku otisků v displeji

Xiaomi Mi 7 ilustracni foto

Čtečky otisků prstů v displeji čeká ještě hlavní boom, zatím jsme je mohli vidět výhradně u čínských společností a vypadá to, že to zatím tak bude i pokračovat. Dalším telefonem, který čtečku má obdržet, je Xiaomi Mi 7. Informaci potvrdil přímo šéf společnosti Lei Jun na sociální síti.

Odklad Xiaomi Mi 7 mohl být právě kvůli čtečce v displeji

O telefonu Xiaomi Mi 7 jsme se toho zatím moc nedozvěděli, a to kvůli odkladu. Původně se měl představit již na konci února na veletrhu MWC. Nyní se spekuluje, že důvodem odkladu byla implementace čtečky otisků prstů v displeji.

xiaomi mi 7 koncept

Už dříve se našla informace v kódu MIUI o implementaci této čtečky. Včera pak informaci potvrdil přímo Lei Jun, což je šéf společnosti Xiaomi. Potvrzení se objevilo na sociální síti pod příspěvkem ohledně Mi Mix 2S, kde jeden z uživatelů přidal žertovný komentář o tom, že Xiaomi Mi 7 bude mít čtečku otisků v displeji. Pár vteřin poté se objevila odpověď od samotného šéfa Xiaomi, který tuto informaci potvrdil.

Pokud jde o další informace ohledně Mi7, tak i tento telefon by měl mít výřez v displeji. O výkon se má starat Snapdragon 845, který doplní až 8GB RAM.

Myslíte si, že se u Xiaomi Mi 7 dočkáme čtečky otisků prstů?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)