TOPlist

Xiaomi globálně představilo voděodolný Bluetooth reproduktor s 12hodinovou výdrží a 30W výkonem

Xiaomi reproduktor
  • Xiaomi globálně uvádí nový Bluetooth reproduktor
  • Chlubí se voděodolností s certifikací IP67 a 30W výkonem
  • Dále má povedený design a 12hodinovou výdrž baterie

Xiaomi se chystá rozšířit své portfolio produktů o nový Bluetooth reproduktor, který přichází s jednoduchým designem a voděodolností. Kolik bude stát, a zda se podívá i do Česka, zatím není jasné, ale výskyt na globálním webu výrobce tomu nasvědčuje. Pojďme se tedy společně podívat, co vše může Xiaomi Sound Outdoor nabídnout.

S novým reproduktorem bude radost pouštět si hudbu nejen uvnitř, ale také venku. Pyšní se konstrukcí ve tvaru kvádru o rozměrech 196,6 x 68 x 66 mm, s nimiž by se bez problémů mohl vlézt i do ne příliš velkých batohů či jiných zavazadel, a stupněm krytí IP67, jenž mu zajišťuje voděodolnost a ochranu vůči vniknutí prachu. Pro svůj design byl oceněn organizací Red Dot. Tělo bylo navrženo tak, aby se dobře drželo a nebolela vás z něj ruka – reproduktor váží necelých 600 gramů a je tedy jen o něco těžší než konkurenční JBL Flip 6.

xiaomi reproduktor 1

Xiaomi Sound Outdoor pracuje s moderním standardem konektivity Bluetooth 5.4, což má určitě svůj podíl na 12hodinové výdrži při 50% hlasitosti. Baterie samotná se prostřednictvím rozhraní USB-C nabíjí 2,5 hodiny, a to 15W výkonem.

xiaomi reproduktor 2

Nyní je konečně vhodná chvíle na detailnější rozbor zvukových možností reproduktoru. Xiaomi Sound Outdoor se pyšní dvěma pasivními woofery na obou stranách, které mají za cíl postarat se o plnější a bohatší basy, a pochopitelně mu nechybí ani subwoofer. Udávaný výkon reproduktoru činí 30 W. Výrobce dále láká na automatickou ekvalizaci různých frekvenčních složek, funkci pro chytré vyvažování hlasitosti nebo možnost handsfree volání. A pokud byste si chtěli uspořádat pořádnou párty, lze zařízení propojit až se stovkou dalších chytrých repráků.

Jaká Xiaomi zařízení používáte vy?

Zdroj: Xiaomi

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)