TOPlist

Xiaomi v Česku prodává venkovní kameru pro náročné. Má solární nabíjení, noční vidění a 2,5K video

Xiaomi Solar Outdoor Camera BW400 Pro Set Česko
  • Xiaomi prodává bezpečnostní kameru se solárním dobíjením
  • Solar Outdoor Camera BW400 Pro Set pořídíte i v Česku
  • Dokáže nahrávat v rozlišení 2,5K a podporuje noční videní i detekci osob

Začátkem letošního roku Xiaomi uvedlo na čínský trh svou venkovní kameru Solar Outdoor Camera BW400 Pro Set (idenfitikační číslo 9062), jejíž hlavní předností je schopnost přijímat sluneční energii pomocí integrovaného solárního panelu. S oficiální cenou 3 799 Kč se prodává i v České republice.

Kamera dokáže nahrávat videa v kvalitě 2,5K. Vybavená je 1/2,7palcovým obrazovým snímačem se světelností f/1,6 a rozlišením 4 Mpx. Dále láká na 113,3° horizontální zorné pole a 58,7° vertikální, díky čemuž dokáže udržet kontrolu nad podstatnou částí okolí.

Xiaomi Solar Outdoor Camera BW400 Pro Set

Samozřejmostí je i noční vidění, které spoléhá na dvojici infračervených diod, popřípadě také na LED osvětlení. Noční vidění má dva režimy – infračervené (černobílé), které je energeticky úspornější, a plnobarevné. Xiaomi Solar Outdoor Camera BW400 Pro Set disponuje 10 000 mAh baterií pro 180 dní nepřetržitého provozu. Zapomenout bychom neměli ani na stupeň krytí IP66.

Xiaomi Solar Outdoor Camera BW400 Pro Set

Součástí výbavy jsou také chytré funkce pro zajištění ještě lepší bezpečnosti. Umělá inteligence se stará o detekci osob, a jakmile odhalí narušitele, odešle vám upozornění do telefonu. Prostřednictvím mobilní aplikace si navíc můžete nastavit konkrétní oblasti detekce. K obousměrnému dorozumívání využívá kamera reproduktor a mikrofon, problém jí nedělá ani komunikace s chytrými asistenty od Googlu a Amazonu.

Už nějakou dobu kameru testujeme mimochodem i v naší redakci, takže se můžete těšit na plnohodnotnou recenzi.

Používáte bezpečnostní kameru?

Zdroj: Xiaomi

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)