Xiaomi oznámilo konferenci k chytré domácnosti. Na co se můžeme těšit?

Xiaomi Smarter Living 2021

Od čínské společnosti Xiaomi začala světovým médiím chodit elektronická pozvánka na akci Smarter Living 2021, která se v podobě online přenosu uskuteční 29. září. Název i zpracování pozvánky napovídá, že se dočkáme rozšíření portfolia produktů spadajících do škatulky “chytrá domácnost”. Jak asi nemusíme připomínat, Xiaomi pod svou značkou ale i mimo ni (třeba pod názvem Mijia) posílá na trh velké množství takových zařízení. Od kartáčků na zuby přes čističky vzduchu až po vysavače.

Xiaomi Smarter Living 2021 pozvánka

V grafice pozvánky jsou vidět například siluety náramku nebo hodinek. Rozeznat jde pravděpodobně také žárovka, sportovní obuv a čistička vody. Kromě toho se hovoří také o globálním představení několika nových Xiaomi televizorů. U postaviček na pozvánce je vidět také notebook, telefon a kolo. Jsme zvědaví, co nakonec Xiaomi během Smarter Living 2021 ukáže a kolik toho tedy pozvánka ukrývá. Vůbec bychom se nedivili, kdyby mezi nové produkty nakonec patřilo třeba i vodítko nebo kancelářská židle. Na obrázku jsou a Xiaomi by je s ohledem na šířku sortimentu jistě klidně vyrábělo.

Co byste chtěli, aby Xiaomi v této oblasti uvedlo?

Zdroj: aauthority

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek