TOPlist

Xiaomi předvedlo chytrý masážní přístroj s oboustranným vyhříváním. Dá se propojit s mobilem

Xiaomi masážní přístroj Mijia
  • Xiaomi představuje další chytrou hračku do domácnosti
  • Chytrý masážní přístroj má 10 režimů a lze jej propojit s telefonem
  • Pyšní se pěkným zpracováním a oboustranným vyhříváním

Xiaomi nepolevuje a na čínský trh přichází s novým produktem do domácnosti. Mijia Smart Waist Massager je multifunkční masážní přístroj, který se pyšní oboustranným vyhříváním a možností propojení s chytrým telefonem. Vychází s cenou 499 jüanů, což v přepočtu představuje necelých 1 600 Kč.

Mijia Smart Waist Massager má pohodlně působící černé zpracování, využívající paměťovou pěnu, a lze s ním nakládat mnoha způsoby. Pokud pomineme, že si jím můžete podložit horní část zad a krk, například při ležení na pohovce, lze jej použít jako bederní polštář na židli. Vzhledem k tomu, jakým způsobem je zakřiven, může být vhodným společníkem i bez samotných režimů masáže.

xiaomi masazni pristroj 2

Právě ty jsou ale pochopitelně hlavním lákadlem celého zařízení. Chytrý masážní přístroj od Xiaomi jich má hned deset, patří mezi ně třeba mód pro vhodný pro relaxaci, spánek nebo zahřívání pasu. Po propojení s mobilní aplikací si uživatelé mohou vytvořit až tři vlastní režimy, které následně lze používat i offline.

xiaomi masazni pristroj 1

Mijia Smart Waist Massager ve svých útrobách schovává dvacet masážních kuliček, jež jsou navrženy tak, aby poskytovaly trojrozměrnou masáž pokrývající velkou plochu svalů v oblasti pasu. Výrobce od nich slibuje zážitek podobný jako při skutečné masáži, láká přitom na simulaci tlaku prstů a střídání jeho intenzity.

xiaomi masazni pristroj 3

Ač produkt vypadá lákavě a zřejmě by se zájmu těšil i v našich končinách, je nepravděpodobné, že někdy oficiální cestou dorazí do Česka.

Ocenili byste masážní přístroj od Xiaomi na tuzemském trhu?

Zdroje: Gizmochina

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)