Smart Door Lock E10 je nejlevnější chytrý zámek od Xiaomi. Co umí?

xiaomi smart door lock e10

Společnost Xiaomi právě představila svůj dosud nejlevnější chytrý zámek, který je k dispozici zatím pouze v Číně, ale dá se očekávat, že se ukáže i na platformách jako Aliexpress a objednat jej budeme moci i k nám do Česka. Co tedy všechno nový Xiaomi Smart Door Lock E10 umí?

Xiaomi Smart Door Lock E10 se chlubí odolnou zámkovou vložkou, která prochází samotnou konstrukcí zámku, což by mělo zvyšovat bezpečnost. Můžete si vybrat hned z několika možností, jak jej odemykat. Samozřejmostí je možnost ověření přes otisk prstu, zadat ale můžete také heslo, přiložit mobilní telefon (skrz NFC), hodinky či náramek od Xiaomi, nebo použít Bluetooth zařízení.

Upravovat nastavení můžete v doprovodné aplikaci Mijia a zároveň jej můžete přidat do své chytré domácnosti. Díky tomu můžete nastavit, aby se po odemknutí dveří roztáhla záclona a třeba zapnula světla. Na jedno nabití vydrží jeden rok a pokud by se vám náhodou vybil v nevhodnou situaci, můžete použít USB-C kabel a odemknout jej. Cena je nastavena na 799 juanů, což je asi 2 600 korun bez daně.

Přemýšleli jste nad koupíte chytrého zámku?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)