První update pro Xiaomi Smart Band 7 zapíná nové funkce

Xiaomi Smart Band 7 první update firmware 1.16.0.7

Zatímco společnost Xiaomi před několika desítkami hodin oficiálně uváděla na globální trhy svůj nejnovější chytrý náramek Smart Band 7 (či postaru Mi Band 7), od vývojářů do něj ve stejnou dobu mířil první významný update. Novější firmware přitom neopravuje jen pár chybiček, ale přináší hned několik nových funkcí, které z náramku rázem dělají o něco zajímavější zařízení. Aktuálně vydávaná verze nese označení 1.16.0.7.

V seznamu změn se nachází například možnost nastavení intenzity vibrací rovnou v samotném náramku, což bylo doposud možné pouze skrze aplikaci. Update rovněž vylepšil ciferníky, jejichž jednotlivé informativní části šikovně fungují jako tlačítka pro otevření daných analýz. Třetí přidanou funkcí jsou fitness připomínky, které nositele náramku motivují k plnění stanovených denních cílů.

xiaomi smart band 7

Aktualizovaný firmware 1.16.0.7 by měl také opravit několik problémů. Patří mezi ně náhodné restartování, špatné zarovnání textu na některých cifernících a trable s jasem displeje po opuštění obrazovky s NFC placením.

Co zatím říkáte na nový Xiaomi Smart Band 7?

Zdroj: gizmo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)