Xiaomi Smart Band 7 odhalen v Evropě! Jaká je cena?

xiaomi mi band 7

Společnost Xiaomi dnes na globální trh přinesla dva nové produkty. Mimo tablet s Windows 11 jsme se konečně dočkali globálního představení náramku Mi Band 7, který se bude v Evropě prodávat pod názvem Xiaomi Smart Band 7.

Xiaomi Smart Band 7 se dostal na globální trhy

Těšit se můžeme na 1,62palcový AMOLED panel s rozlišením 490 x 192 pixelů a podporou funkce Always-On, což je jedna z hlavních novinek. Za zmínku stojí rovněž automatická detekce hladiny kyslíku v krvi. Náramek vás automaticky upozorní v případě, že hodnota klesne pod 90 %, čímž lze odhalit třeba spánkovou apnoi.

Výdrž baterie zůstala podobná, při běžném používání náramek vydrží až 14 dní, nabíjí se pak stejnou nabíječkou se dvěma piny. Xiaomi Smart Band 7 přichází s novými ciferníky, na výběr je jich je celkově více než 100, včetně těch nových s Mars tématikou. Sportovci ocení více než 110 sportovních režimů, přičemž některé z nich náramek dokáže automaticky detekovat.

Step up your game with Xiaomi Smart Band 7

Step up your game with Xiaomi Smart Band 7

Samozřejmostí je také sledování srdečního tepu, stresu nebo podrobnější sledování spánku. K dostání bude hned v několika barevných verzích a to za cenu 59,99 EUR, tedy asi 1480 Kč. V rámci časově omezené akce bude k sehnání o 10 EUR levněji. Dá se tedy očekávat, že se během několika dní objeví také na českých e-shopech.

Přemýšlíte nad koupí nového náramku od Xiaomi?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)