Xiaomi Sleepace – levný monitor spánku pro kvalitnější odpočinek

levný monitor spánku Xiaomi

Monitor spánku patří mezi gadgety, které mají přispět našemu zdraví a kvalitnějšímu spánku. Umí rozpoznat, jak jste spali, analyzovat váš spánek a následně doporučit nějaké změny. V tomto článku pro vás máme tip na povedený kousek od Xiaomi.

Jak funguje monitor spánku?

Monitor spánku od Xiaomi, který se jmenuje Mijia Sleepace je malá placička, která přes noc kontroluje, jak spíte. Umístíte jí na roh polštáře, takže nebude nijak překážet a celou noc vás bude monitorovat. Mezi sledované parametry spánku patří tvrdost spánku, jak často se převalujete a nebo budíte. Díky detekci buzení vám může i prozradit, že jste vlkodlak a v noci utíkáte z bytu na lov. Monitor spánku Sleepace je samozřejme chytré zařízení, takže ho snadno propojíte přes Bluetooth se svým mobilním telefonem, kde se dozvíte, jak spíte a co zlepšit. Tuto funkcionalitu nabízí i většina sportovních náramků, externí monitor spaní je vhodný především pro ty, kteří nechtějí usínat s nějakým zařízením na svém těle.

Jaké funkce má Xiaomi Sleepace?

Tento monitor spánku se chlubí opravdu drobnými rozměry. Malá placička má průměr jen 33mm a i přes svojí kompaktnost vydrží nabitá 3 měsíce. Po vybití stačí vložit novou baterii typu CR. Sleepace celou noc monitoruje váš spánek a ráno si můžete v aplikaci nechat zobrazit skóre spánku, kdy jste se budili a také tipy pro lepší spánek. Kromě toho umí využívat monitorování spánku k buzení. Nastavíte si čas, kdy potřebujete být nejpozději vzhůru a Sleepace vás vzbudí, když bude váš spánek nejslabší. Díky tomu nebudete po probuzení jak polití kýblem studené vody a bude se vám příjemněji vstávat. Příjemným bonusem je také možnost přehrávání relaxační hudby pro klidnější usnutí.

Kolik stojí monitor spánku od Xiaomi?

Kromě šikovných funkcí pro lepší spánek nabízí Xiaomi Sleepace i sympatickou cenu. Koupíte ho již od 16USD na zahraničních shopech. Aktuálně je na cestě do naší redakce, takže se brzy podělíme o dojmy z používání.

Sleep Dot Mini Sleep Tracker

Sleep Dot Mini Sleep Tracker

Spíte dobře a víte jak moc?

Zdroj: banggood.com

Lukáš Mrkvička
O Autorovi - Lukáš Mrkvička

Velký příznivce moderních technologií, který stále skáče mezi světem Androidu a světem nakousnutého jablka. Na každém si najde něco, co se mu líbí, ale nikdy… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)