Nové Xiaomi dostane šest fotoaparátů. Jde o chystané Mi Mix 4?

xiaomi

Leaker vystupující na Twitteru pod přezdívkou @stufflistings poodkryl pokličku, pod kterou se údajně skrývá další chystaný model Xiaomi. Jeho novou podobu odhalil nový patent a to, jak by mohl telefon vypadat odkryl zmíněný leaker na svém Twitterovém účtu. Nejpravděpodobnější variantou se zdá být chystaný Xiaomi Mi Mix 4, ale vyloučeny nejsou ani modely Redmi či Poco.

Právě na adresu Mi Mix 4 se nedávno vyjádřil produktový ředitel Xiaomi, který prozradil, že má tento model zdobit velmi kvalitní fotoaparát. Každopádně bude chystaný model osazen čtveřicí zadních fotoaparátů a na místo klasické zabudované selfie kamerky bude konstrukce předních fotoaparátů výsuvná. Na ni nalezneme pak konkrétně dvě selfie kamerky.

xiaomi patent

Za jak dlouho se model odhalí zatím není známo a pod kterou značkou model vyjde ukáže až čas. Pokud však Xiaomi zaútočí na konkurenci kvalitním fotoaparátem v kombinaci s ostatními silnými prvky této značky, jako je například cena, bude se jistě jednat o zajímavé zařízení.

Jak vnímáte aktuální kvalitu fotoaparátů u Xiaomi?

Zdroj: technave.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)