TOPlist

Parádní výkon v malém těle! Xiaomi příjemně potěšilo novým robotickým vysavačem

Xiaomi Robot Vacuum S20
  • Xiaomi v tichosti představilo nový robotický vysavač Robot Vacuum S20
  • Pravděpodobně dorazí do Evropy a možná se podívá i do Česka
  • Umí vysávat i vytírat a je prezentován jako malý, výkonný a chytrý pomocník

Čínský technologický kolos Xiaomi chrlí nové produkty prakticky neustále. Ať už jde o smartphony, anebo produkty chytré domácnosti, v podstatě nehrozí, že bychom se někdy nudili. Nyní firma představuje robotický vysavač Robot Vacuum S20, který se dost pravděpodobně dostane také do Evropy a možná i přímo k nám na pulty tuzemských obchodů.

Xiaomi Robot Vacuum S20 se bez většího ohlášení objevil na globálním webu výrobce. Cenu ani konkrétní detaily týkající se dostupnosti zatím bohužel neznáme. Specifikace, kterými se pochlubil samotný výrobce, ale spíš nasvědčují tomu, že za něj majlant nezaplatíte.

Xiaomi Robot Vacuum S20

Xiaomi svůj vysavač představuje jako malého, chytrého a výkonného společníka, jenž vám podlahu doma nejen vyluxuje, ale také vytře. Robot Vacuum S20 pracuje se sacím výkonem 5 000 Pa a spoléhá na pohyb „cikcak“ pro dosažení maximální efektivity čištění.

Robot Vacuum S20

Po domácnosti se tedy stroj dokáže pohybovat nezávisle na vás, využívá k tomu laserový navigační systém a širokou škálu senzorů, aby zabránil kolizím s domácími mazlíčky nebo třeba poházenými hračkami. Možnost ovládání prostřednictvím mobilní aplikace ale také neschází.

Xiaomi Robot Vacuum S20

Xiaomi Robot Vacuum S20 dále láká na možnost propojení s hlasovými asistenty Amazon Alexa a Google Asistent, 3 200mAh kapacitu baterie nebo schopnost samovolného navrácení do dokovací stanice. Za zmínku také stojí 400ml koš na odpad a 270ml zásobník na vodu.

Pořídili byste si robotický vysavač od Xiaomi?

Zdroj: Xiaomi

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)