Xiaomi zítra v Evropě představí Redmi Watch 4 a Redmi Buds 5. Máme ceny

xiaomi redmi buds 5 redmi watch 4
  • Xiaomi už zítra uvede na evropský trh novou řadu Redmi Note 13
  • Dostane se však také na sluchátka a chytré hodinky
  • Den před uvedením unikají jejich evropské ceny

Xiaomi už zítra na evropském trhu uvede řadu Redmi Note 13, ukážou se minimálně tři modely – Note 13 5G, Note 13 Pro 5G a Note 13 Pro+ 5G. Mimo telefonů však dojde také na uvedení sluchátek Redmi Buds 5/5 Pro a hodinek Redmi Watch 4. Nyní unikají jejich oficiální evropské ceny.

Sluchátka Redmi Buds 5 mají stát v Evropě 39 EUR, tedy nějakých 960 korun. Za verzi Pro si bude čínský gigant žádat 69 EUR, což vychází na 1 700 korun a hodinky Redmi Watch 4 budou k dostání za 99 eur, něco přes 2 400 korun. Právě na hodinky jsem poměrně zvědav. Vůbec poprvé budou mít tělo z prémiového materiálu (hliníku), jedince s většími prsty potěší na poměry hodinek docela velký 1,97palcový AMOLED panel. Za zmínku stojí také až 20denní výdrž baterie nebo operační systém HyperOS. Mají se prodávat ve stříbrné a černé.

redmi watch 4

Sluchátka Redmi Buds 5 disponují 12,4mm měniči s titanovou úpravou, ANC a až 40hodinovou výdrží s pouzdrem. Varianta Pro navrch přidává podporu Hi-Res a LDAC kodeku, ještě o něco lepší ANC, na druhou stranu mají o 5 hodin menší výdrž. K představení dojde už zítra, takže budeme mít oficiální české ceny. Ty se ale nejspíš příliš lišit od těch evropských nebudou, bavíme se v řádech desetikorun.

Xiaomi Redmi Buds 5 REVIEW: More Upgrades Than You Might Expect!

Xiaomi Redmi Buds 5 REVIEW: More Upgrades Than You Might Expect!

Koupíte si některý z nových Redmi produktů?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)