Redmi Watch 4 vypadají skvěle! Osloví hliníkovým tělem i nádherným AMOLED displejem

redmi watch 4
  • Xiaomi chystá na 29. listopadu velkou tiskovou konferenci
  • Představí na ní telefony Redmi K70, ale také laptopy Redmi Book (2024)
  • Počítá se také s hodinkami Redmi Watch 4, které vypadají parádně

Velká konference společnosti Xiaomi, na které dojde na uvedení několika nových produktů, se uskuteční už 29. listopadu. Hlavní hvězdou budou samozřejmě telefony Redmi K70, mimo něj ale čínský gigant ukáže také laptopy Redmi Book (2024) a hodinky Redmi Watch 4. Ty nyní také částečně poodhalila. Na to že půjde pravděpodobně o levnější hodinky, se máme na co těšit.

Hodinky Redmi Watch 4 dostanou hliníkové tělo, jde mimochodem o vůbec první hodinky Redmi, které nebudou plastové. Otočná korunka bude pak z nerezové oceli a je vidět, že si firma bere inspiraci z Apple Watch Ultra, což dokazuje i zcela rovný displej. Půjde mimochodem o (na poměry hodinek) dost velký panel, konkrétně s úhlopříčkou 1,97 palce. Pochopitelně se bavíme o AMOLEDu s maximálním jasem 600 nitů a 60Hz obnovovací frekvencí, nechybí pak technologie LTPS pro snížení spotřeby energie.

Redmi Watch 4 dále nabídnou přes 200 ciferníků, k dispozici budou s koženým, kovovým, látkovým a TPU řemínkem a cena se bude pravděpodobně lišit v závislosti na verzi. K odhalení dojde už ve středu a jsem sám zvědav, kdy se hodinky podívají do Evropy. Současné Redmi Watch 3 byly odhaleny (globálně) v březnu letošního roku.

Líbí se vám vzhled hodinek Redmi Watch 4?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)