Xiaomi uvedlo hodinky Redmi Watch 2. Stojí 1400 Kč, nabízí hromadu funkcí i AMOLED displej

xiaomi hodinky levné

Kromě nové řady Redmi Note 11, která v sobě zahrnuje hned tři telefony představilo Xiaomi také hodinky Redmi Watch 2. Ty se liší oproti svému předchůdci hned v několika aspektech, přičemž jedním z hlavních je AMOLED displej.

Xiaomi uvedlo levné hodinky Redmi Watch 2

Jak již bylo naznačeno, dominantou nových hodinek Redmi Watch je 1,6″ AMOLED displej s rozlišením 320 x 360 pixelů, což je oproti 1,4″ LCD panelu s nižším rozlišením poměrně velký rozdíl. Zlepšena byla také výdrž baterie, kterou výrobce deklaruje na 12 dní. Stejnou dobu vydržel i původní model, ovšem musel být přepnutý do úsporného režimu.

Hodinky pohání čipset Apollo 3.5 a nechybí podpora pro až 117 sportovních režimů a ano, tušíte správně, včetně plavání. Nově jsme se totiž dočkali voděodolnosti 5 ATM (do 50 metrů) a kromě toho nechybí ani standardní funcke jako sledování spánku či monitorování srdečního stresu. Ve výbavě přibyl také SpO2 snímač a samozřejmostí jsou systémy GLONASS, Galileo a BeiDou. Další skvělou zprávou je podpora NFC, ovšem bůhví jak to bude s podporou u nás.

Redmi Watch 2 First Look [English]

Redmi Watch 2 First Look [English]

Přestože jsou hodinky větší se snížila jejich hmotnost, konkrétně na 31 gramů. V Číně budou k dostání za cenu 400 CNY, což je asi 1 400 korun bez daně. Dá se očekávat, že se časem objeví minimálně na Aliexpressu za o něco vyšší cenu.

Co na nové hodinky Redmi říkáte?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)