Xiaomi Redmi Smart Band Pro je nový náramek s velkým displejem a spoustou funkcí

xiaomi náramek

Přibližně před rokem představila společnost Xiaomi náramek Redmi Smart Band a nyní přichází Redmi Smart Band Pro. Samozřejmě můžeme počítat s několika novými funkcemi a lepší výbavou. Pojďme si ho tedy představit.

Redmi Smart Band Pro je nový náramek

Můžeme se těšit na 1,47″ AMOLED displej, který se pyšní maximálním jasem 450 nitů a jemností 282 pixelů na palec (368 x 194 pixelů). Navíc mu nechybí světelný senzor pro automatický jas. Na výběr dostaneme pak z více než 50 ciferníků. Ochraňuje jej 2,5D tvrzené sklo, zatímco tělo je tradičně tvořeno z plastu, samotný řemínek je pak silikonový.

Potěší rovněž vodotěsnost do 50 metrů a samozřejmostí jsou funkce jako monitorování srdečního tepu, detekce více než 110 typů cvičení, přičemž 15 z nich mají být profesionální nebo sledování hladiny kyslíku v krvi. O výdrž se stará 200mAh baterie, díky které náramek vydrží nabitý až 14 dní, v případě úsporného režimu pak až 20 dní. Cenu a dostupnost firma zatím bohužel neoznámila.

Jak se vám náramek líbí?

Zdroj: mi.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)