Recenze na Redmi Pad už je venku. Tablet přitom ještě nevyšel

redmi pad video

Redmi Pad je jedním z produktů, které se firmě Xiaomi absolutně nepodařilo pohlídat. V podstatě už několik týdnů známe alespoň přibližnou podobu tabletu i veškeré hardwarové specifikace. Posledním dílem do naší skládanky je tedy cena (která se má v Evropě pohybovat někde okolo 250 eur) a samozřejmě oficiální představení.

Nyní se na YouTube kanálu Eufracio López 502 objevilo video, kde dotyčný odhaluje tablet v celé své kráse včetně krabičky a jejího obsahu. Kromě samotného tabletu se mohou budoucí zákazníci těšit na 22,5 W nabíjecí adaptér a nabíjecí kabel. Ten bude napájet 8000mAh baterii.

Esta si es calidad precio!!! Nueva Xiaomi Redmi Pad

Esta si es calidad precio!!! Nueva Xiaomi Redmi Pad

Video nám potvrzuje také specifikace v čele s 90Hz IPS LCD panelem s rozlišením 2000 x 1200 pixelů, čipem MediaTek Heli G99 nebo čtyřmi reproduktory s podporou Dolby Atmos. Oficiální představení je naplánováno na 4. října, kdy se nám potvrdí jak cena, tak i dostupnost. Dá se očekávat, že tablet bude k dostání i u nás v Česku.

Na co využíváte tablet?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)