Xiaomi omylem ukázalo tablet Redmi Pad na svém Instagramu

redmi pad

Už tento týden má Xiaomi odhalit telefony Xiaomi 12T (včetně Pro verze) a tablet Redmi Pad. Nedávno unikla informace o tom, že by se tyto produkty měly objevit také v Evropě a nyní čínský gigant trochu nechtěně odhalil kompletní design tabletu.

V tuto chvíli se stále spekuluje o tom, zda se firma rozhodne vedle řady Xiaomi 12T představit také již zmíněný Redmi Pad. Někteří leakeři tvrdí, že si jej firma nechá na říjen. Kuvajtské oddělení firmy Xiaomi nyní na svém Instagramu zveřejnila příspěvek, ve kterém odhalila Redmi Pad v plné kráse. Design se víceméně shoduje s uniklými rendery. Barevná varianta na fotografii by se měla označovat jako Mint Green, k dostání však budou také verze Moonlight Silver a Graphite Grey.

redmi pad

Tablet má být k dostání ve verzích a 3/64 a 4/64 GB. Pod kapotou má tikat čip MediaTek Helio G99, zatímco 11,2palcový LCD displej dostane 2K rozlišení. Základní varianta má v Evropě startovat za 250 EUR, což je asi 6 100 Kč.

Stačil by vám podobný tablet?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)