Řada Redmi Note od Xiaomi je extrémně populární. Kolik se prodalo kusů?

xiaomi redmi note 10

To, že je řada Redmi Note od Xiaomi extrémně populární asi nikoho nepřekvapí. Vždyť i u nás patřil Redmi Note 9 (Pro) k nejprodávanějším telefonům a není se čemu divit. Celkem se prodalo přes 240 milionů telefonů této řady.

Xiaomi prodalo přes 240 milionů telefonů Redmi Note

Jinými slovy to znamená, že se prodalo průměrně 5 milionů telefonů Redmi Note měsíčně. Každou sekundu tedy Xiaomi prodalo dva telefony Redmi Note. Musíme brát také v potaz fakt, že jsou v těchto měsících započítány i ty, kdy byl problém s nedostatkem čipům a dalšími nepříjemnostmi okolo pandemie.

Redmi Note 11 Pro Review: Get This! Skip The Pro Plus!

Redmi Note 11 Pro Review: Get This! Skip The Pro Plus!

Dá se předpokládat, že jakmile se do Evropy dostanou telefony z řady Redmi Note 11, toto číslo ještě dramaticky naroste. Nedivili bychom se, kdyby čínský gigant prodal do konce letošního roku více jak 300 milionů těchto zařízení. Jedná se totiž bezesporu o jedny z nejlepších telefonů co se týče poměru cena/výkon ve své kategorii.

Měli jste někdy telefon Redmi Note?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)