Xiaomi Redmi Note 8T konečně dostává celosvětově MIUI 12

Xiaomi Redmi Note 8T MIUI 12

Kdy konečně dorazí na můj Xiaomi telefon systém MIUI 12? V komunitě majitelů mobilů populární čínské značky šumí tato otázka už několik týdnů i měsíců. Samozřejmě není možné vydat pro všechny update hned a někteří si holt počkají trochu déle. Aktuálně se nicméně dočkali majitelé přístroje Xiaomi Redmi Note 8T, do jehož globální verze nadstavba MIUI 12 s Androidem 10 před pár hodinami vyrazila. Nese označení V12.0.1.0.QCXMIXM a má lehce přes 2 gigabajty.

Xiaomi Redmi Note 8T čtečka otisků

Pokud máte globální verzi tohoto mobilu (pozor, prodávají se také přímo evropské), můžete update brzy očekávat. Jestli jste hodně nedočkaví, můžete jej rovnou stahovat. Kromě vychytávek a funkcí, které obsahují MIUI 12 a Android 10 přichystalo Xiaomi pro Redmi Note 8T několik oprav. Patří mezi ně například optimalizace ovládacího centra v zobrazení na šířku nebo vyřešení problému s šumem vypnutého displeje. Součástí aktualizace jsou také říjnové bezpečnostní záplaty. Další kus má nyní čínská firma “z krku”, na seznamu ale čekají další.

Která funkce MIUI 12 se vám líbí nejvíce?

Zdroj: piunika

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (63)