Telefon Xiaomi Redmi Note 8 je za rohem, potvrdil šéf společnosti

xiaomi redmi note 8 spekulace

To, že se připravuje Redmi Note 8 není moc překvapivé. Xiaomi, telefony chrlí jeden za druhým. A to obzvlášť u levnějších řad. Šéf společnosti Redmi Lu Weibing nyní odpověděl na čínské sociální síti několika fanouškům, že se na Redmi Note 8 opravdu pracuje a telefonu bychom se měli dočkat brzy.

Xiaomi Redmi Note 8 vychází již brzy, naznačuje šéf společnosti Lu Weibing

To je ale bohužel jediná oficiální informace. Na druhou stranu se spekulovalo nad tím, že Redmi tento měsíc představí nový telefon s 64 MPx fotoaparátem. Pro Xiaomi se jedná o velkou událost, na 64 MPx fotoaparát v telefonu lákají už delší dobu.

Redmi Note 7 - první zkušenosti s telefonem 📱

Redmi navíc ideálnější řadu telefonů pro nasazení této technologie nemá, jedině, že by byl představen nový model v řadě Redmi K, což je ale nepravděpodobné vzhledem k tomu, že Redmi K20 je žhavá novinka. Kromě fotoaparátu, se máme v Redmi Note 8 dočkat i rychlejšího nabíjení, které známe z dražších Xiaomi telefonů. Další informace v tuto chvíli nejsou k dispozici, nicméně vzhledem k blízkému datu představení bychom se brzy měli dočkat dalších úniků či rovnou informací od manažerů čínské společnosti.

Vlastníte telefon řady Redmi Note? Jak jste s ním spokojení?

Zdroje: gsmarena.com, 91mobiles.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)