Oblíbený mobil Xiaomi / Redmi Note 8 Pro se dočká speciální edice

oznámení Xiaomi Redmi Note 8 Pro Special Edition

Telefon Note 8 Pro od Redmi / Xiaomi brzy uvidíme v nové speciální edici. Tento mobil střední třídy se předvede v nové variantě s jednoduchým a výstižným názvem Special Edition. Nejviditelnější změna bude na první pohled u produktových barev. Xiaomi se i v tomto směru podle všeho chystá na oslavu desíti narozenin společnosti. A to tak, že jedna z barev bude křiklavě oranžová. Musíme zatím usuzovat jen z fotky zveřejněné na Twitteru přímo čínskou firmou. Jiné specifikace zatím z oznámení k Xiaomi Redmi Note 8 Pro Special Edition nemáme.

Řeč je tady tedy aktuálně hlavně o barvách. Note 8 Pro se už dříve v Číně ukázal s odstínem Twilight Orange. V této variantě je ale momentálně vyprodaný. A b. Během další části oznámení (nepochybujeme, že budou od Xiaomi v dalších dnech přibývat), se snad dozvíme, jaké hardwarové specifikace bude mít nové Xiaomi Redmi Note 8 Pro Special Edition jiné oproti starším verzím. Ty mají například 6.53″ displej, čipset Helio G90T, až 8 GB RAM a 256GB úložiště, 4560mAh baterii a fotoaparáty v sestavě 64 MPx + 8 MPx + 2 MPx + 2 MPx.

Co nového asi přinese nový model Special Edition?

Zdroj: Gizmo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)