TOPlist

Xiaomi Redmi Note 8 a 8 Pro dostávají MIUI 11

xiaomi redmi note 8 miui 11 android 9

Xiaomi Redmi Note 8 se spolu se svou Pro variantou dočkal stabilní verze MIUI 11 již minulý týden v Číně. Tento týden se však aktualizace začala rozšiřovat i do ostatních států, konkrétně do Indie a někteří uživatelé ji hlásí v Německu. Spekuluje se o tom, že je stabilní verze zatím dostupná omezenému počtu uživatelů, což se má brzy změnit.

Dle oficiálních údajů se má na všechny dostat v prosinci, ale někteří uživatelé ji dostávají již nyní. Xiaomi se k situaci oficiálně nijak nevyjádřilo, takže jde s největší pravděpodobností o postupné zavádění. Aktualizace má velikost 587 MB a přináší říjnové bezpečnostní záplaty. Bohužel MIUI 11 běží na tomto telefonu stále na Androidu 9, což je škoda. V budoucnu by měl však i tento telefon nejnovější systém dostat. Jediným Xiaomi telefonem, který se může pyšnit Androidem 10 je Xiaomi Mi 9T Pro.

Redmi Note 8 Pro je skvělým telefonem. Má líbivý design, minimální rámečky okolo displeje a na zadní straně nalezneme kvalitní 64 megapixelový fotoaparát. Tiká v něm čipset Helio G90T, který je zaměřen na hráče. Nabídne celkem osm jader, všechna taktovaná na 2,05 GHz, o grafický výkon se postará grafický čip Mali G76.

Dostali jste již MIUI 11 na Xiaomi Redmi Note 8?

Zdroj: androidauthority.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)