Xiaomi Redmi Note 8 Pro míří do Evropy. Jaká bude cena?

redmi note 8 pro cena

Xiaomi Redmi Note 8 Pro byl v zahraničí představen na konci minulého měsíce. V tu dobu se ještě nevědělo, když přesně tento telefon uvidíme v prodeji v Evropě. Podle posledních informací už to ale nebude trvat dlouho. Novinka se objevila v seznamu zboží hned několika evropských obchodů. Jakou Xiaomi nastavilo cenu?

V Evropě se budou prodávat dvě paměťově verze Redmi Note 8 Pro

Oficiálně do Evropy Xiaomi přiveze verzi se 6GB RAM a 64GB úložištěm. A to za cenu 259 eur, v přepočtu tedy cca 6 700 Kč. K dispozici bude i verze se 6GB RAM a 128GB úložištěm, za tuto verzi lidé zaplatí 289 eur, v přepočtu tedy 7 500 Kč. O základní verzi Redmi Note 8 se v tuto chvíli nemluví.

Na závěr ještě připomeneme základní parametry Redmi Note 8 Pro. Displej má velikost 6,53 palců, má FullHD+ rozlišení. O výkon se stará netradičně čipset Helio G90T od MediaTeku. Baterie má kapacitu 4 500 mAh. Na zadní straně jsou 3 fotoaparáty, ten hlavní má 64 MPx. Nechybí ani NFC nebo USB-C s podporou rychlého nabíjení.

Jak se vám líbí Redmi Note 8 Pro?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)