Nový Xiaomi Redmi Note 13 odstartoval předprodej. Pro verze se v prvních dnech mimořádně vyplatí

xiaomi_redmi_note_13_Pro Plus black

Komerční článek

  • Předprodej Xiaomi Redmi Note 13 s výraznými slevami a 3letou zárukou zdarma
  • Redmi Note 13 Pro+ nabízí pokročilé specifikace za 9 899 Kč
  • Bonusové dárky a možnost splátek pro vybrané modely Redmi Note 13

Předobjednávky na čerstvé novinky Redmi Note 13 od Xiaomi právě odstartovaly a spolu s nimi přichází i ten vůbec nejlepší způsob, jak je pořídit absolutně nejvýhodněji. Speciálně u Mobil Pohotovosti ušetříte až 1 250 Kč, získáte 3letou záruku zcela zdarma a za recenzi navíc sluchátka nebo náramek jako dárek.

120W nabíjení a 200Mpx foťák nyní za nejnižší ceny

Všechny představené novinky třinácté řady Redmi Note rozhodně stojí za pozornost. Pokud však chcete sáhnout rovnou po tom nejlepším, neměl by vám uniknout Redmi Note 13 Pro+. Právě ten už za 9 899 Kč nabídne zakřivený 120Hz AMOLED displej s rozlišením 1,5K a špičkovým jasem 1800 nitů, 200Mpx fotoaparát, čipset od MediaTeku, krytí IP68, velkou 5000mAh baterii s bleskurychlým 120W nabíjením, které slibuje nabití z nuly na sto za 19 minut. Co se týče kapacit, máte na výběr z variant 8GB/256GB a 12GB/512GB.

Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G

Kde koupit:

Cena od: 10 999 Kč

Velkou parádu však udělá i nejlevnější kousek z celé rodiny Redmi Note 13. Už za neskutečných 4 319 Kč dostanete 108Mpx foťák, super displej a oproti svému předchůdci i vyšší výkon díky čipsetu od Snapdragonu.

Ceny nových Xiaomi s kódem “note13”:

xiaomi_redmi_note_13_Pro Plus

mp.cz – 3 roky záruka a splátky s nulovým navýšením

Na tak nízkou cenu se u Mobil Pohotovosti dostanete v případě, že využijete slevový kód “note13”, který vám ušetří až 1 250 Kč. A pokud se vám nechce platit celá částka najednou, můžete využít bezkonkurenčních měsíční splátek s nulovým navýšením. Tak třeba Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G vás díky revoluční službě vyjde jen na 350 Kč x 20 měsíců.

Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G

Kde koupit:

Cena od: 8 999 Kč

Jestliže sáhnete rovnou po těch nejlepších modelech Redmi Note 13 Pro 5G nebo Pro+ 5G, a do 14 dnů na ně napíšete recenzi, získáte navíc i dárek – vybrat si můžete sluchátka Redmi Buds 5, nebo oblíbený chytrý náramek Xiaomi Smart Band 8. Veškerá pravidla o akci najdete právě zde. xiaomi_redmi_note_13_Pro Plus color

Mobil Pohotovost GSM s.r.o.

je specialistou na prodej a servis mobilních telefonů a tabletů s více než dvacetiletou historií. Nabízí jak nové produkty z oficiální české distribuce, tak i zánovní a použité přístroje, a vyniká unikátní kombinací služeb, která zákazníkům umožňuje zboží nejenom koupit, ale i prodat, čímž mohou získat výhodnou cenu za nový přístroj. Společnost provádí opravy telefonů většiny značek a poskytuje autorizovaný, záruční i pozáruční servis. Prodejny vás překvapí moderním designem a mladý, profesionální tým vám nabídne individuální a přátelský přístup, ať už přicházíte s jakýmkoli úmyslem – nakoupit, prodat, opravit zařízení nebo získat radu.

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)