Bestsellery za rohem. Řada Redmi Note 13 se ukáže už za pár dní v Česku!

redmi note 13
  • Telefony řady Redmi Note 13 se v Evropě objeví už 15. ledna
  • Dočkáme se hromady nových modelů, vyznat se v nich bude opět složité
  • Xiaomi 13T může pořádně zamíchat prodeji nejdražšího modelu

Řada Redmi Note patří každý rok k těm vůbec nejprodávanějším a je docela jedno, zda se budeme bavit o domovské Číně nebo globálních trzích. Čínští zákazníci si té nejnovější mohou užívat už od září, na náš trh ale telefony dorazí už brzy! Dnes zamířily telefony do Indie a už 15. ledna se jich dočkáme v Česku (a dalších evropských zemích). Firma to právě potvrdila na svých sociálních sítích.

Je jasné, že se dočkáme minimálně třech telefonů. Mezi nimi nebude chybět Redmi Note 13 Pro a Redmi Note 13 Pro+, osobně čekám, že se k nám dostane i základní Redmi Note 13. Řada však zahrnuje celkem osm různých modelů a tak je klidně možné, že jich Xiaomi nakonec představí více. Osobně mám sám občas problém se zorientovat v současné řadě Redmi Note 12, v Česku koupíme šest různých telefonů.

Redmi Note 13 Pro+ 5G | All things SuperPowered

Redmi Note 13 Pro+ 5G | All things SuperPowered

Ceny zatím neznáme, ale počítám s tím, že nejlevnější telefon odstartuje pod hranicí 5 tisíc, ten nejdražší by pak mohl stát klidně (stejně jako loni) přes 10 tisíc. Xiaomi tak bude pravděpodobně trochu konkurovat samo sobě. Nejeden zákazník bude řešit dilema, zda pořídit třeba Redmi Note 13 Pro+ 5G, nebo raději sáhnout po zlevněném Xiaomi 13T. Ve finále to bude ale poměrně jednoduchá volba – 13T nabízí lepší výkon, teleobjektiv a svítivější displej.

Xiaomi Redmi Note 13 Pro

Kde koupit:

Cena od: 6 999 Kč

Uvidíme jak nakonec Xiaomi své telefony nacení, kanibalizace vlastních produktů je u čínské firmy poměrně typická, což rozhodně přehlednosti portfolia nepřispívá.

Na který telefon z řady Redmi Note 13 se těšíte?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)