Nabíječka možná bude chybět u mobilů další populární značky

Xiaomi Redmi Note 11SE nabíječka adaptér

Apple, Samsung, částečně Xiaomi a na krátkou chvíli třeba i Huawei. Pomalu přibývá značek telefonů, ke kterým výrobci automaticky nepřibalují nabíjecí adaptéry. Jak naznačují oficiální informace k prodeji nedávno oznámeného mobilu Redmi Note 12SE v Indii, nabíječka bude chybět také v krabičce minimálně jednoho smartphonu této dceřiné značky Xiaomi. Zatímco doposud čínský gigant adaptéry vynechával u vlajkových modelů, toto by měl být první případ u levnějšího Redmi.

Oficiální prodejní web Xiaomi zmiňuje, že na tamní trh vyrazí Redmi Note 12SE v balení, které mimo samotného mobilu obsahuje USB-C kabel, SIM kolíček, ochranné pouzdro, návod a záruční list. Uvidíme, zda jde o výjimku, nebo o nově nastolovaný trend třeba i pro globální trhy. Všechny ostatní Redmi telefony zatím v popisu na indickém webu Xiaomi nabíječky mají.

Nepřítomnost adaptérů mezi základním příslušenstvím telefonů je ve světě dál velkým tématem. Pro část zákazníků je další nabíječka skutečně zbytná, jiní její vynechání považují za prodej nekompletního zboží.

Jak vnímáte vynechávání nabíječek?

Zdroj: GSMA

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)