TOPlist

Xiaomi uvedlo naprosto obří 4K televizi s HyperOS a 144Hz frekvencí. Komu ji chce prodat?

Xiaomi televize
  • V Číně se představila gigantická televize od Xiaomi
  • Nabízí rozlišení 4K se 144Hz obnovovací frekvencí
  • Pracuje se systémem HyperOS, čímž se stává součástí ekosystému

Během posledních dní představilo Xiaomi spoustu nových produktů a evidentně se ničím nenechá zastavit. V Číně nyní představilo naprosto obří televizi Redmi MAX TV, která se pyšní vysokým rozlišením, plynulou obnovovací frekvencí a systémem HyperOS. Především s ní cílí na opravdové nadšence do videoher. Její cena v přepočtu z jüanů činí 29 500 Kč.

Redmi MAX TV je vybavená 100palcovou obrazovkou s rozlišením 4K a vysokou obnovovací frekvencí 144 Hz, s níž bude podporovaný obsah působit krásně plynule. Po aktivaci speciálního kompetitivního režimu je podle Xiaomi nicméně schopná frekvenci vystřelit až na 240 Hz, zřejmě ale přitom dojde ke snížení kvality obrazu. Co se týče jasu, nejvyšší dosažitelná hodnota je 700 nitů.

Xiaomi Redmi MAX 100

Nová gigantická televize od Xiaomi je vybavena 64GB úložištěm a 4GB operační pamětí. Využívá ARM procesor se čtyřmi jádry Cortex-A73 a systém HyperOS, díky němuž se stává součástí neustále se rozrůstajícího ekosystému Člověk x Auto x Domov. Za zmínku dále stojí podpora technologií Dolby Atmos a Dolby Vision  – s druhou jmenovanou souvisí přítomnost dvou 15W reproduktorů. Co se konektivity týče, Redmi MAX TV umí pracovat s Wi-Fi 6 a disponuje trojicí HDMI portů, dvěma USB porty a jedním ethernet portem.

Máte s televizory od Xiaomi nějakou zkušenost?

Zdroje: Gizmochina, Geek.vn

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)