Nástupce Xiaomi Mi 9T se odhalí již za dva týdny. Co víme o Redmi K30?

xiaomi redmi k30

Značka Xiaomi Redmi představila letos květnu model K20, který byl v Evropě znám pod názvem Mi 9T a dnes společnost oznámila, že brzy dojde k představení nástupce. Telefon se bude dle očekávání označovat jako Redmi K30 a k jeho odhalení dojde již 10. prosince. Tyto informace potvrdil na sociální síti Weibo viceprezident a generální ředitel společnosti Redmi v jedné osobě – Lu Weibing.

Jednou z prvních informací, o které jsme věděli je fakt, že bude telefon podporovat 5G sítě. Z oficiálního teaseru můžeme vyčíst, že bude telefon disponovat tenkými rámečky okolo displeje a průstřel, ve kterém se bude nacházet duální selfie kamerka. Spekuluje se také o celkem rozměrném sluchátkovém reproduktoru což naznačuje, že se zřejmě dočkáme opravdu kvalitního stereofonního zvuku.

xiaomi redmi k30

Ostatní specifikace drží Xiaomi zatím pod pokličkou ovšem některé zvěsti říkají, že přijde s čipovou sadou Qualcomm Snapdragon 7xx a 120 Hz displejem. Nemělo by pak chybět ani rychlé 30 W nabíjení. Další úniky informací vzhledem k minulosti čekáme v následujících dnech, a tak vás budeme co nejdříve informovat.

Co říkáte na spekulace ohledně Redmi K30?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)