Xiaomi začalo prodávat šíleně levné herní televize se 120Hz frekvencí

xiaomi herní tv redmi

Společnost Xiaomi představuje několikrát do roka nové televizory, avšak většinu z nich si bohužel schovává pro domácí trh. To se bohužel týká i právě představené Redmi Gaming TV X Pro, která se chlubí velmi dobrými specifikacemi za ještě lepší ceny.

Redmi Gaming TV X Pro disponuje 4K rozlišením a pokrývá 94 % barevného prostoru DCI-P3. Nechybí podpora Dolby Vision a Dolby Atmos. Pochvalovat si jej budou zejména hráči a majitelé nové generace konzolí a to nejen díky přítomnosti HDMI 2.1. Chlubí se totiž 120Hz obnovovací frekvencí s podporou VRR (variabilní obnovovací frekvence). Televizor navíc rozpozná, když spustíte hru a automaticky zapne režim nízké latence. Za zmínku stojí také podpora AMD FreeSync Premium.

Pod kapotou tiká čtyřjádrový čipset (nespecifikovaný) se 3 GB RAM a pro aplikace poslouží 32GB úložiště. Televizor bude k dispozici v 65palcové a 75palcové verzi, přičemž za tu levnější zaplatí zákazníci v Číně v přepočtu asi 10 300 korun, za tu větší pak necelých 15 000 korun.

Koupili byste si televizor Redmi?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)