TOPlist

Xiaomi ukázalo parádní reproduktor za pár stovek! Má RGB podsvícení a mikrofony

xiaomi redmi speaker rgb
  • Xiaomi představilo v Číně nový reproduktor Redmi Desktop Speaker
  • Má RGB podsvícení a stojí jen pár stovek
  • Dokonce má i vestavěné mikrofony

Firma Xiaomi vyrábí velké množství elektroniky různé kategorie, nejznámější jsou pochopitelně telefony, ale některé její odnože tvoří hromadu jiných produktů. Nejnovějším přírůstkem je Redmi Desktop Speaker s RGB prvky, který nejenže skvěle vypadá, ale stojí doslova jen pár stovek. V Číně je k mání za 199 juanů, což je asi 630 korun bez daně a pokud se nepodívá na globální trh, je možné, že jej budeme moci objednat třeba z Aliexpressu.

Redmi Desktop Speaker je „herní“ reproduktor k počítači, ale pochopitelně vám bude fungovat i s jinými zařízeními. Když jsem jej poprvé spatřil, hned jsem si vzpomněl na Razer Leviathan, z něhož si očividně bere novinka inspiraci. Za danou cenu nelze očekávat zázraky, ale dle firmy má podávat vyvážený výkon a to napříč vysokými, středními i nízkými frekvencemi.

redmi herní reproduktor

Ve slepém testu Golden Ear Laboratory dosáhl prý na vysoký výsledek a rovněž čestný certifikát CGEC Golden Ear Preferred Product. Oválný tvar vypadá skvěle a můžete si jej umístit například pod monitor, na horní straně se nachází dvojice tlačítek pro ovládání hlasitosti.

redmi smart speaker

Reproduktor nabízí samozřejmě několik zvukových režimů, DSP procesor dokáže rozeznat pět scén jako jsou hry či filmy a přizpůsobit zvuk pro co nejlepší zážitek, nechybí analýza hudebního spektra a následná reakce RGB pruhu na přední straně. Z herního koutku si tedy můžete udělat pořádnou diskotéku, holdujete-li barvičkám. Pro komunikaci s ostatními hráči, ale také pro videokonference či kurzy poslouží vestavěné mikrofony, jejich kvalita zřejmě nebude bůhvíjaká, ale jako nouzovka asi poslouží. Novinku můžete připojit přes USB, Bluetoooth 5.0 či audio jack.

Jak se vám líbí nový reproduktor od Redmi?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)