Xiaomi chystá levný mobil Redmi 7A. Jaké bude mít parametry?

xiaomi redmi 7a spekulace

V posledních týdnech byl od nových Xiaomi telefonů poměrně klid. Nicméně už příští týden bychom se měli dočkat hned několika představení. Je dost možné, že mezi nimi bude i Redmi 7A. Tento telefon se nyní objevil v certifikaci TEENAA, díky tomu známé design i parametry.

Xiaomi Redmi 7A míří na nenáročné uživatele

Podobně jako u předchozích generací, i tentokrát Redmi 7A směřuje hlavně k co nejnižší ceně. O výkon se bude strat blíže nespecifikovaný osmi jádrový procesor s taktem 1,4 GHz. Ten doplní 2/3/4 GB RAM a 16/32/64 GB úložiště. K dispozici bude i možnost rozšíření pomocí microSD.

xiaomi redmi 7a design

Displej telefonu bude mít velikost 5,45 palců a rozlišení 1440 x 720 pixelů. Rovnou poběží na Androidu 9 Pie a nadstavbě MIUI 10. Baterie má mít kapacitu 3 900 mAh. Na zadní straně je 13 MPx fotoaparát, selfie kamera má 8 MPx. K dispozici bude v mnoha barevných variantách – mluví se o černé, červené, modré, růžové, bílé, zelené, šedé a fialové.

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Těšíte se na nový levný telefon od Xiaomi Redmi?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)