Vydání Xiaomi Redmi 7 je blízko: Jaké novinky můžeme očekávat?

xiaomi redmi 7 spekulace

Xiaomi Redmi 7 uvidíme již velmi brzy. Nedávno se tento chystaný telefon objevil v certifikaci u společnosti TENNA. Díky tomu již známé design i některé hlavní parametry. Jednou z hlavních novinek bude to, že se výrazně změní výřez v displeji, který bude mít podobnou design jako u telefonu OnePlus 6T.

Xiaomi Redmi 7 uvidíme již na jaře 2019. A to s kapkovitým výřezem

Z fotografií můžeme vidět, že kromě změny výřezu, se bude jednat o klasický Redmi telefon. Na zadní straně bude duální fotoaparát a čtečka otisků prstů. Tlačítka jsou na pravé straně rámu. Displej bude mít velikost 5,84 palce. půjde o LCD panel s FullHD+ rozlišením. Rozměry telefonu jsou 147.7 x 71.9 x 7.8 mm. Trochu podivná je informace o kapacitě baterie. Certifikace uvádí kapacitu 2 900 mAh.

O výkon se bude starat blíže nespecifikovaný 8 jádrový procesor. K dispozici budou tři různé verze s 3/4/6 GB pamětí RAM a 32/64/128 GB úložištěm. Zajímavé je také to, že k dispozici má být tento telefon v celkem 11 barevných kombinacích. Alespoň tedy na domácím čínském trhu. K nám se velice pravděpodobně dostane menší počet barevných provedení. Oficiální představení se očekává na jaře 2019.

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Těšíte se na Xiaomi Redmi 7?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)