Xiaomi představilo monitor Redmi se 165Hz frekvencí. Ceně neuvěříte

Redmi Gaming Monitor G24 165Hz

Společnost Xiaomi ukázala v poslední době nespočetně monitorů a televizorů, které by díky svému skvělému poměru mezi cenou a výkonem lákaly nejednoho evropského zákazníka. Bohužel pro nás však zůstávají exkluzivní pro Čínu, což platí i pro nový Redmi Gaming Monitor G24 165Hz.

Jedná se o levný herní monitor, který disponuje úhlopříčkou o velikosti 23,8 palce. Samozřejmě jde o LCD panel s klasickým Full HD (1920 x 1080 pixelů) rozlišením a 8bitovými barvami. Nabízí však až 165Hz obnovovací frekvenci, kontrastní poměr 3500:1 nebo 120% pokrytí gamutu sRGB. Doba odezvy činí 1 ms a na své si přijdou jak majitelé grafických karet AMD, (FreeSync) tak  Nvidia (G-Sync).

redmi gaming monitor

Z portové výbavy stojí za zmínku HDMI, DisplayPort či audio jack. Konečně se můžeme dostat k ceně, která je nastavena velice nízko. V Číně za monitor zaplatíme 599 juanů, což vychází na přibližně 2 100 korun bez daně. Nejlevnější monitory se 165Hz obnovovací frekvencí přitom začínají v Česku na 3 500 korunách.

Jak se vám zamlouvá poměr cena/výkon?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)