Xiaomi Fengmi Dice Projektor: Android TV i příznivá cena

xiaomi projektor

Fengmi je jedním z výrobců, který spadá pod společnost Xiaomi. Firma se zabývá výrobou špičkových projektorů a nyní přichází s nejnovějším produktem – Xiaomi Fengmi Dice Projektor. Jedná se o poměrně kompaktní zařízení, které zaujme nejen svými funkcemi, ale také poměrně dobrou cenou.

Co se týče technických údajů, projektor pohání čipset Amlogic T968-H, kterému sekunduje 2 GB DDR3 operační paměti RAM a 16 GB úložiště typu eMMC. Nechybí však slot na microSD kartu, takže ho lze bez problémů rozšířit. Projektor nabídne Full HD obraz s technologií DLP a svítivost 550 ANSI lumenů. Kontrastní poměr pak činí 1 000:1.

Velikost obrazu pak může činit 80 až 120 palců, pokud je projektor ve vzdálenosti 2-3 metry. Vše běží na operačním systému Android TV 9.0 s rozhraním MIUI TV. Co se týče připojení, nechybí Wi-Fi, Bluetooth 4.1, 3,5 mm jack, HDMI 2.0 port a jeden USB 3.0 port. Spolu s projektorem je v balení také dálkové ovládání, které podporuje hlasové ovládání. Cena pak činí sympatických 599 dolarů, což je asi 15 tisíc korun bez daně.

Co říkáte na Xiaomi Fengmi projektor?

Zdroj: xiaomitoday.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)