Xiaomi nabízí levný přenosný projektor s baterií. Co vy na něj?

xiaomi mini projector

Společnost Xiaomi v minulosti představila řadu projektorů. Nás tentokrát zaujal model Xiaomi Projector Mini, který (jak může napovědět samotný název) se vyznačuje především kompaktními rozměry, ale také vestavěnou baterií, díky čemuž si můžete užít jeden celovečerní film bez toho, aniž byste potřebovali jakékoliv napájení. Potěší také nižší cena.

Celý projektor váží 1,2 kg a celkové rozměry činí 9,5 x 9,8 x 15,3 cm. Díky přítomnosti NFC přes něj můžete pustit video pouhým dotykem a není tak potřeba nic zdlouhavě nastavovat. Výkon dostal na starost základní čipset Amlogic T972 v kombinaci s 2 GB RAM a pro aplikace poslouží 16GB úložiště. Samotná kvalita videa pak není nijak zázračná, maximální rozlišení činí 720p při jasu 250 ANSI lumenů.

Výdrž má na starost 29,97Wh baterie, která slibuje výdrž přes 2 hodiny. Můžete si jej sebou vzít tedy třeba na zahradu nebo na kempování. Základní zvuk obstarává 8W reproduktor a čínské uživatele potěší rovněž hlasový asistent XiaoAI. V tuto chvíli je k dispozici pouze v Číně a to za asi 8 500 korun bez daně.

Využili byste podobné zařízení?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)