Zajímavé Xiaomi produkty, které jste zřejmě neznali. Co třeba malé Suzuki Jimny?

xiaomi produkty suzuki jimny rc model

Společnost Xiaomi už několik let není jen výrobcem mobilních telefonů se zajímavým poměrem cena/výkon. V dnešní době zasahuje snad do všech segmentů a od tohoto čínského giganta si můžete koupit vše od telefonů, notebooků a chytrých hodinek přes RC autíčka, boty nebo deštník až po trenýrky nebo ponožky. Zkrátka Xiaomi produktů je tolik, že je všechny nemáte šanci znát (pokud denně netrávíte hodiny času na Aliexpressu nebo jiných obchodech). V dnešním článku s tedy ukážeme zajímavé Xiaomi produkty, které jste zřejmě neznali. Zaujme vás třeba RC autíčko Suzuki Jimny?

Xiaomi NexTool Multifunctional Tools 3 in 1

Xiaomi NexTool Multifunctional Tools 3 in 1 je užitečná věcička, která v sobě zahrnuje tři různé nástroje – svítilnu, která umí svítit v rozsahu 9 – 65 lumenů, nůžky a kapesní nůž. Splňuje navíc certifikace IPX4, takže nevadí když s ní manipulujete třeba v dešti. Nabíjí se přes USB-C a na Aliexpressu vychází v přepočtu na asi 430 korun.

Xiaomi NEXTOOL 3-in-1 EDC Tools丨Flashlight丨Folding Knife Scissors丨Type-C charging-Banggood Tool Sets

Xiaomi NEXTOOL 3-in-1 EDC Tools丨Flashlight丨Folding Knife Scissors丨Type-C charging-Banggood Tool Sets

Cena: 430 Kč

Xiaomi Led Cartoon Alarm Clock

Xiaomi Led Cartoon Alarm Clock je budík ve tvaru zvířátka, přičemž si můžete vybrat hned z několika barev. Vhodný může být třeba pro děti, pokud nechcete aby chodili spát s telefonem. Umí mimo jiné zobrazit třeba aktuální teplotu v pokoji.

Cena: 410 Kč

Youpin Bebird R1

Youpin Bebird R1 je praktický čistič uší, který je vhodný na čištění v oblasti ušních boltců. Disponuje navíc i kamerkou, takže se přes telefon se systémem Android můžete dívat kde si uši zrovna čistíte. Má celkem tři osy a nechybí mu certifikace IP67.

Bebird R1 review | watch me clean my ears

Bebird R1 review | watch me clean my ears

Cena: 120 Kč

Xiaomi Smart RC Car

Xiaomi Smart RC Car je model vozu Suzuki Jimny (1:16), který je k dispozici v populární zelené barvě. Auto má navíc vlastní pružiny a tlumiče, takže mu prý nedělá problém i nějaký ten horší povrch. Výkon je směřován na všechna kola, která disponují terénními pneumatikami. Vydrží prý až 30 minut ježdění a to díky 500 mAh baterii. V balení bohužel nedostanete žádné fyzické dálkové ovládání, vše je řešeno pomocí telefonu a aplikace, přes kterou autíčko ovládáte.

Extreme Suzuki Jimny | XIAOMI Mi Car | Unboxing & First Drive | Cars Trucks 4 Fun

Extreme Suzuki Jimny | XIAOMI Mi Car | Unboxing & First Drive | Cars Trucks 4 Fun

Cena: 850 Kč

Které Xiaomi produkty vás zaujaly nejvíce?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)