Xiaomi představilo levnou televizi Mi TV 4A 40 Horizon Edition

Xiaomi nová televize

Společnost Xiaomi na podzim loňského roku představila levné televizory Mi TV 4A Horizon Edition, které se prodávají ve dvou variantách a to 32 a 43 palců. Nyní po devíti měsících Xiaomi představilo Mi TV 4A 40 Horizon Edition. Ta se svými specifikacemi shoduje s většími modely a jediným větším rozdílem je její velikost. Pojďme si ji tedy představit.

Xiaomi představilo Mi TV 4A 40 Horizon Edition

Televizor se tedy může chlubit 40″ LCD panel s LED podsvícením a rozlišením 1920 x 1080 pixelů. Obnovovací frekvence je pak 60 Hz a pozorovací úhel až 178 stupňů. Doba odezvy pak činí 9,5 ms. Potěší však poměrně tenké rámečky. O výkon se pak stará čipset Amlogic se čtyřmi jádry ARM Cortex-A53 a grafický čip Mali-450 MP3. Sekunduje mu 1 GB RAM a 8 GB úložiště pro aplikace.

Xiaomi Mi TV 4A 40 Horizon Edition First Look! | Reviews Full Specifications

Xiaomi Mi TV 4A 40 Horizon Edition First Look! | Reviews Full Specifications

Xiaomi představilo Mi TV 4A 40 Horizon Edition

V televizi běží operační systém Android TV 9.0 Pie, který samozřejmě podporuje nejrůznější aplikace a hry. Do něj však Xiaomi implementovalo některé vlastní funkce jako Mi Quick Wake, která obstará rychlejší start systému a dále můžeme počítat s aplikací Mi Home. Zvukovou stránku obstarají 2x 10 W reproduktory s podporou DTS-HD. Z portové výbavy stojí za zmínku Wi-Fi (nespecifikována), Bluetooth 4.2, 3x HDMI port či 2x USB 2.0. Za tuto verzi zaplatíme v Indii 23 999 INR, což je asi 6 800 korun bez daně.

Stačila by vám taková televize?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)