Xiaomi představilo levný tyčový vysavač. Ideální dárek pod stromeček?

xiaomi představilo levný vysavač

Před několika dny Xiaomi představilo levný tyčový vysavač s názvem Xiaomi Mijia Wireless Lite. Na tomto poli však není společnost žádným nováčkem. V minulosti byl představen třeba model Mijia 1C nebo Mijia K10, což jsou dražší a výkonnější varianty. I tento by měl však pro běžný úklid stačit.

Xiaomi představilo levný tyčový vysavač

Vysavač Xiaomi Mijia Wireless Lite vypadá elegantně a působí minimalisticky. Váha přitom činí pouhých 1,2 kg, takže se ani příliš nezapotíte. Maximální sací výkon pak činí 17000 Pa, přičemž je možné vysávat na jedno nabití až 45 minut. Účinnost filtrace je pak 99,97 %. Vysavač je vybaven elektrickým kartáčem s měkkými štětinami. Kartáč se pak otáčí rychle, zatímco štětiny jsou pružné a mohou pronikat hluboko mezi podlahu, dlaždice či koberec.

Kromě podlahového kartáče můžeme použít také dlouhou sací trubici, která je vhodná pro čištění prachu a vláken třeba z gauče či postele. Je také velice dobře skladný, takže jej snadno uskladníte i v menší domácnosti. Jeho cena přitom činí pouhých 76 dolarů, což je asi 1 700 korun.

Co říkáte na nový vysavač od Xiaomi?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)