Xiaomi pozastavilo Android 11 aktualizaci na Mi A3. Firma vydala prohlášení

Xiaomi pozastavilo Android 11 aktualizaci Mi A3

Xiaomi před pár hodinami pozastavilo Android 11 aktualizaci na Mi A3. Poté, co měla firma problém do telefonu dostat Android 10 se stejná pohádka odehrává i s nejnovějším Androidem 11. A tak logicky začal čínský gigant jednat.

Xiaomi pozastavilo Android 11 aktualizaci na Mi A3

Kromě toho, že je aktualizace nyní pozastavená jsme se dočkali také oficiálního prohlášení společnosti na fóru Mi. Stojí v něm, že si je čínský gigant chyb vědom a proto se rozhodl aktualizaci pozastavit. Ti, kteří se setkají s problémem, kdy je jejich zařízení nepoužitelné mají navštívit jakékoliv servisní středisko, kde bude zdarma poskytnuta oprava, ať už v rámci záruky nebo ne. Za komplikace se firma omluvila a poděkovala za podporu.

Mnoho lidí však žije v zemích, kde žádný oficiální servis není, takže tam bude řešení poněkud složitější. V tuto chvíli není vůbec jasné, kdy se uživatelé nejnovějšího systému dočkají. Musí se však počítat s tím, že to může trvat klidně několik měsíců.

Co na tuto situaci říkáte?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)