Xiaomi představilo powerbanku pro dámy. Jedná se o speciální make-up zrcátko s osvětlením

xiaomi powerbanka nabijeni make-up zrcatko

Xiaomi představilo novou powerbanku, která je svými funkcemi určena hlavně ženám. V základu se totiž jedná o make-up zrcátko s osvětlením. Zároveň ale může posloužit k nabíjení jiných zařízení jakou jsou telefony, sluchátka apod. Jak je u Xiaomi zvykem, potěší nízká cena.

Elegantní make-up zrcátko od Xiaomi proměníte i v powerbanku

V první řadě vás na tomto výrobku potěší malé rozměry. S 85 x 76 x 17 mm se jedná o praktické zařízení, které se jednoduše schová do kabelky. Uvnitř tohoto zařízení je baterie o kapacitě 3 000 mAh. Slouží v první řadě k napájení LED světel, ale zároveň i k nabíjení ostatních zařízení.

Zrcátko má celkově 12 LED světel, které jsou uzpůsobeny tak, aby simulovaly přirozené osvětlení. Svítivost se dá nastavit v několika úrovních, což se hodí k tomu, abyste v jakékoliv příležitosti měli správně nasvícený obličej pro kontrolu či nanesení makeupu. Zrcadlo má zároveň dvakrát přiblížení. Jak už jsme psali výše, potěší nízká cena. V Číně začíná tento produkt na částce 129 CNY, což je v přepočtu s DPH cca 520 Kč.

make-up zrcatko xiaomi osvetleni

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Jak se vám líbí tahle netradiční powerbanka od Xiaomi?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)