TOPlist

Xiaomi Populele 2: Chytré ukulele, na které se naučíte hrát raz dva

xiaomi populele 2 chytre ukulele

Xiaomi Populele 2 je ideální ukulele pro začátečníky. Oproti klasickému ukulele se liší v tom, že má senzory, LED a zároveň možnost propojení s telefonem. Díky mobilní aplikaci se pak můžete učit, jak hrát a své zkušenosti poté využít i u klasického ukulele. Zkušené hráče potěší i možnost duelů a zápasů, kdy dva lidé proti sobě hrají stejnou písničku. Díky senzorům se dokáže určit ten, kdo ji zahrál lépe.

Xiaomi Populele 2: Spojení herních prvků a opravdového nástroje

V mnohém to připomíná hru Rocksmith, která je dostupná pro PC i herní konzole. V ní se používá reálná kytara a pomocí videohry se učíte hrát na opravdový hudební nástroj. Xiaomi se rozhodlo vytvořit i rovnou samotné ukulele, které je normálně funkční a můžete na něj hrát i bez propojení s telefonem nebo využití chytrých funkcí.

To zajímavé ale u Populele 2 začíná až po propojení s telefonem pomocí Bluetooth. V aplikaci si můžete vybrat tutorial, pomocí kterého se budete učit hrát. Přímo na ukulele jsou LED diody, které vám přesně ukážou, jak hrát.

Đàn thông minh Ukulele Populele 2

Đàn thông minh Ukulele Populele 2

Uvnitř jsou senzory, které přenesou data zpět do telefonu, kde se můžete podívat na to, jak jste hráli. Další funkcí je možnost duelu s ostatními majiteli Xiaomi Populele 2. Vyberete si písničku a poté se ji snažíte zahrát co nejlépe. Mobilní aplikace váš výkon poté ohodnotí.

První generace Populele byla vyrobena ze dřeva a dá se stále zakoupit, má i mírně odlišný design. Jinak po stránce funkčnosti jsou na tom podobně. Druhá generace už je z tvrdého plastu. Váha ukulele je 800 gramů. K dispozici je v černé a bílé barvě. Cena tohoto chytrého ukulele se pohybuje kolem částky 100 dolarů. V přepočtu s DPH tak cca 2 700 Kč.

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Jaký chytrý hudební nástroj byste rádi od Xiaomi viděli?

Zdroj: xiaomitoday.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)