Xiaomi představilo užitečnou podložku pod myš: Podporuje Qi bezdrátové nabíjení

xiaomi predstavilo podlozku pod mys

Xiaomi představilo novou podložku pod myš s názvem Mi Smart Mouse Pad. Zajímavá je v tom, že podporuje bezdrátové nabíjení standardu Qi, takže fungovat bude velká většina telefonů. Kromě toho podporuje RGB barevné efekty, což je hlavně u hráčů hodně oblíbená funkce. V neposlední řadě podložka pod myš nabízí zajímavý design.

Xiaomi s novou podložkou pod myš míří na hráče, kteří milují technologie

Xiaomi označuje tuto podložku jako chytrou, i když tedy v tomto ohledu nic zajímavého nevidíme. Bezdrátový nabíjecí modul Qi se nedá považovat za chytré zařízení. Jedině, že bychom se zaměřili čistě na čip, který řídí teplotu a automaticky vypne napájení při kompletním nabití. Výkon nabíječky je 7,5 W, efektivita je 75 procent.

xiaomi mi smart mouse pad podlozka pod mys bezdratove nabijeni

V pravém horním rohu můžete vidět ovládací tlačítko z kovu. Ten slouží k rychlé změně RGB osvětlení. Podporuje se 16,8 milionu barev. Pokud ho propojíte s PC pomocí bluetooth, tak slouží také k ovládání hlasitosti. Rozměry celé podložky jsou 420 x 260 milimetrů. Cena této podložky je hodně dobrá, už jen když si vezmeme v potaz, kolik stojí barevné podložky od herních firem jako je Razer. Xiaomi Mi Smart Mouse Pad stojí 259 čínských juanů, to je v přepočtu s DPH cca 1050 Kč.

Jak se vám líbí tato podložka pod myš od Xiaomi? Máte telefon s podporou bezdrátového nabíjení?

Zdroj: gizchina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)