Menu

Xiaomi představilo užitečnou podložku pod myš: Podporuje Qi bezdrátové nabíjení

Xiaomi představilo novou podložku pod myš s názvem Mi Smart Mouse Pad. Zajímavá je v tom, že podporuje bezdrátové nabíjení standardu Qi, takže fungovat bude velká většina telefonů. Kromě toho podporuje RGB barevné efekty, což je hlavně u hráčů hodně oblíbená funkce. V neposlední řadě podložka pod myš nabízí zajímavý design.

Xiaomi s novou podložkou pod myš míří na hráče, kteří milují technologie

Xiaomi označuje tuto podložku jako chytrou, i když tedy v tomto ohledu nic zajímavého nevidíme. Bezdrátový nabíjecí modul Qi se nedá považovat za chytré zařízení. Jedině, že bychom se zaměřili čistě na čip, který řídí teplotu a automaticky vypne napájení při kompletním nabití. Výkon nabíječky je 7,5 W, efektivita je 75 procent.

xiaomi mi smart mouse pad podlozka pod mys bezdratove nabijeni

V pravém horním rohu můžete vidět ovládací tlačítko z kovu. Ten slouží k rychlé změně RGB osvětlení. Podporuje se 16,8 milionu barev. Pokud ho propojíte s PC pomocí bluetooth, tak slouží také k ovládání hlasitosti. Rozměry celé podložky jsou 420 x 260 milimetrů. Cena této podložky je hodně dobrá, už jen když si vezmeme v potaz, kolik stojí barevné podložky od herních firem jako je Razer. Xiaomi Mi Smart Mouse Pad stojí 259 čínských juanů, to je v přepočtu s DPH cca 1050 Kč.

Jak se vám líbí tato podložka pod myš od Xiaomi? Máte telefon s podporou bezdrátového nabíjení?

Zdroj: gizchina.com

 

Komentáře

Vovi

vovi56 7

29.6.2018 6:31

To je ale opravdu kravina – k čemu je dobrá deska velikosti A3 (skoro), která zabere na stole prostor jako dvě klávesnice? Ukažte mi někoho, kdo má na stole u kompu tolik místa; kdybych je tam měl, dám si tam raději tiskárnu. A ještě naprosto zbytečné a rušivé “RGB efekty”… %-(
Kdyby měla normální velikost (zhruba čtvrtinovou) a dodávali ji za tyhle peníze v setu s bezdrátovou myší, která by se dobíjela, pak možná.

Uni

uni -189

29.6.2018 7:01

vovi56: Kravina to je, ale z jiného důvodu. Velkou podložku potřebuješ, pokud hraješ s nízkým dpi myši, typicky kompetetivní fps, zkrátka “headshoty”. Takže toto je ideální podložka pro shazování telefonů na zem, grats Xiaomi😊

Cardi

cardi -324

29.6.2018 7:48

uni: přesně na zemi bude pořád :D

Mikihans

mikihans 54

29.6.2018 8:36

Za mě taky nesmysl… Proč bych měl nabíjet mobil na podložce, která slouží pro pohyb myši? Na mobil můžu mít hned vedle pro něj vyhrazenou nabíjecí podložku a je po problému… Tohle spojování více praktických věcí do jedné s kompromisy moc nechápu.

Wexter

Tomáš Očadlýgrafik 1

29.6.2018 10:18

Tak třeba já patřím do skupiny, která by tuhle podložku ocenila. Mám velkou podložku a když zrovna nehraju, tak tam mám vedle položený telefon, který zrovna nabíjím 😎

Ty LEDky bych si dokázal představit jako notifikace telefonu.

Zalmista

Zalmista -7

29.6.2018 10:46

kvalitní sniper nepotřebuje nízké dpi spíš co nejvyšší a dokáže právě mikroskopickým pohybem přesně zamířit. Tím neztrácí čas velkými pohyby ruky. Sám hraji na nějaké čtyři tisíce což je pořád málo. Nejlepší dokáží být přesní i při dvojnásobném počtu.

Kulichoid

kulichoid 139

29.6.2018 12:29

Mě osobně by mobil na podložce rozptyloval. Měl bych tendenci po něm často koukat a bál bych se, že ho shodím ze stolu. Myslím tedy, že není nutné vymýšlet nabíjecí kde co, byť to jde zabudovat třeba i do záchodového prkýnka. :-)

Snowi

Snowi 0

1.7.2018 7:59

No nevím chlapci, ale kvalitní snajpr je spíš u armády, nebo policie a ne za klávesnici. Ten asi ani neví co nějaké DPI je.

RSS (komentáře k článku)