Xiaomi Pocophone F1 obdržel důležitou aktualizaci. Vylepšuje několik věcí

xiaomi pocophone F1 aktualizace

Xiaomi Pocophone F1 (recenze) je oproti jiným telefonům Xiaomi poměrně speciální. Pokud nebudeme počítat skvělý poměr ceny a výkonu, tak je to hlavně nadstandardní softwarová podpora. Již dávno má Android 9 Pie, ale i klasické bezpečnostní aktualizace jsou napěchované zajímavými funkcemi. Nyní se dostalo na jednu z aktualizací, která přidává dvě důležité funkce.

Xiaomi Pocophone F1 obdržel v aktualizaci podporu Widefine L1 a  nahrávání ve 4K/60 FPS

Původně se aktualizace měla objevit během února, nicméně byla zdržena a ve stabilní verzi, která je dostupná většině uživatelů, začíná vycházet v těchto dnech. Dostalo se konečně na podporu nahrávání videa ve 4K rozlišení a 60 FPS. To byla jedna z funkcí, která byla nepochopitelně na Xiaomi Pocophone F1 (Heuréka) neaktivní, i když čipset Snapdragon 845 si s takovým videem bez problémů na jiných telefonech poradil.

Druhá novinka potěší všechny, kteří si přes telefon streamují filmy a seriály. Po vydání totiž tomuto telefonu chyběla bezpečnostní certifikace pro možnost přehrávání filmů a seriálů ve vysokém rozlišení. Uživatelé ale nyní pomocí aktualizace získali certifikaci Widevine L1. Pokud tak používáte aplikace Netflix/Amazon Prime, můžete nově přehrávat videa v HD kvalitě. Poslední novinkou je podpora Game Turbo režimu.

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Xiaomi Pocophone F1

Xiaomi Pocophone F1

1.0
  • Displej 6.18", 2246 x 1080 pixelů, IPS
  • Procesor Snapdragon 845
  • RAM 6 GB
  • Fotoaparát 12 MP + 5 MP
  • Baterie 4 000 mAh
  • Cena od 9 999 Kč

Používáte Pocophone F1? Jak jste s telefonem spokojeni?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (28)