Existence Xiaomi POCO X3 GT potvrzena. O jaký mobil půjde?

Xiaomi POCO X3 GT Redmi Note 10 Pro 5G

Populární série mobilů Xiaomi POCO bude oficiálně rozšířena o nový model. Díky zmínce v základní foto aplikaci nadstavby MIUI a nyní i certifikaci u indonéských úřadů máme potvrzeno, že se na trh chystá varianta Xiaomi POCO X3 GT. Tyto dva konkrétní zdroje kromě samotného jména nic extra dalšího neodhalují, ale s určením parametrů podle všeho nebude velký problém. Čínská firma údajně zase sáhne po možnosti vyslat na různé trhy stejný telefon pod různými názvy. V tomto případě má být nový POCO model ve skutečnosti mobilem Redmi Note 10 Pro 5G (v čínské variantě) pro některé zahraniční trhy.

Xiaomi POCO X3 GT certifikace

Pokud se toto spojení potvrdí, novinka s modelovým označením 21061110AG nabídne například procesor MediaTek Dimensity 1100, 120Hz displej, 64megapixelový hlavní foťák nebo 5000mAh baterii. Mělo by jít o globálně dostupný mobil, ale primárně se teď mluví o Indii. Ve stejné zemi by se měl co nevidět začít kromě Xiaomi POCO X3 GT prodávat i Xiaomi POCO F3 GT, což zase bude přejmenované Redmi K40.

Jak dobře se vyznáte v současném značení Xiaomi mobilů?

Zdroj: MSP

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)