TOPlist

Xiaomi a POCO lámou rekordy prodejů. Teď jsou bestsellery výhodnější až o 8 tisíc

xiaomi_redmi_note_12 dva telefony

Komerční článek

  • Výprodej Xiaomi a POCO s výraznými slevami
  • Xiaomi 14 Ultra nyní o 8 000 Kč levnější
  • Výkupní bonus a 3letá záruka zdarma k nákupu

Přemýšlíte nad nákupem nového smartphonu Xiaomi či POCO? Pak by vám rozhodně neměla uniknout výprodejová nabídka u Mobil Pohotovosti. Právě tady totiž srazili cenu těch nejoblíbenějších smartphonů na minimum, a v kombinaci s výkupním bonusem a prodlouženou tříletou zárukou zdarma si snadno pojistíte tu nejlepší nabídku na trhu.

Xiaomi 14 Ultra je výhodnější o 8 tisíc

Telefony Xiaomi a POCO patří v Česku mezi ty jednoznačně nejoblíbenější. A rozhodně oprávněně. Vždyť co se týče parametrů, výbavy i samotného designu, lehce strčí konkurenci do kapsy, a to ve všech cenových kategoriích.

xiaomi_14_ultra v přírodě

Na mp.cz teď pořídíte ty nejžádanější modely obou značek za parádní ceny. A je jedno, zda sháníte dostupnější telefon, nebo třeba nadupanou vlajkovku – slevy padly na zařízení napříč kategoriemi.

Ceny smartphonů po odečtení slev a bonusu:

Kompletní nabídku Xiaomi a POCO najdete právě zde

 

xiaomi 14 ultra cerny

Mobil Pohotovost GSM s.r.o.

je specialistou na prodej a servis mobilních telefonů a tabletů s více než dvacetiletou historií. Nabízí jak nové produkty z oficiální české distribuce, tak i zánovní a použité přístroje, a vyniká unikátní kombinací služeb, která zákazníkům umožňuje zboží nejenom koupit, ale i prodat, čímž mohou získat výhodnou cenu za nový přístroj. Společnost provádí opravy telefonů většiny značek a poskytuje autorizovaný, záruční i pozáruční servis. Prodejny vás překvapí moderním designem a mladý, profesionální tým vám nabídne individuální a přátelský přístup, ať už přicházíte s jakýmkoli úmyslem – nakoupit, prodat, opravit zařízení nebo získat radu.

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)