TOPlist

Tajemství odhaleno. Xiaomi za pár dní ukáže nové tablety, možná se jich dočká i Evropa!

xiaomi pad 6s
  • Xiaomi brzy ukáže novou řadu tabletů Pad 6S
  • Na oficiálním webu se objevil první snímek
  • Pod kapotou bude tikat výkonný Snapdragon

O nových tabletech od Xiaomi se spekuluje už delší dobu, přičemž se všeobecně předpokládalo, že čínský gigant pod pokličkou chystá řadu Xiaomi Pad 7. Nakonec bude ale všechno jinak, alespoň to naznačuje fotografie na oficiálním webu Xiaomi pro globální trh.

Nová řada tabletů se nakonec bude označovat jako Xiaomi Pad 6S, inovace zřejmě nebudou tak velké, aby si novinky zasluhovaly další číslo, pravděpodobně půjde jen o lehký facelift současné nabídky. Tento konkrétní model se má pochlubit 12,4palcovým LCD panelem se 144Hz obnovovací frekvencí, pod kapotou má tikat čipset Qualcomm Snapdragon 8 Gen2 a dokonce se můžeme těšit i na 120W nabíjení, což rozhodně přijde u tabletu s velkou baterií vhod.

xiaomi pad 6s pro

Na další informace si budeme muset ještě počkat, ale pokud by skutečně šlo jen o lehkou modernizaci současné řady, můžeme počítat se čtveřicí reproduktorů, 50MP hlavním fotoaparátem nebo 10 000mAh baterií. Přítomnost tabletu na webu pro globální trhy by mohlo navíc naznačit, že se vůbec poprvé dočkáme „pročkového“ modelu i v Evropě. Vše se ale dozvíme už relativně brzy – tablety mají být uvedeny na trh už 22. února.

Koupili byste si prémiový tablet od Xiaomi?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)