Řada Xiaomi Pad 6 klepe na dveře. Vrcholný model dostane Snapdragon 8+ Gen1 a 14palcový displej

xiaomi pad 5

Loňský Xiaomi Pad 5 byl jedním z nejpovedenějších Android tabletů. Nabízel totiž skvělý poměr mezi cenou a výkonem a tak není divu, že se chystají nástupci. Těch by přitom mohlo být hned několik, konkrétně se hovoří o čtyřech. Budou mít různé velikosti a odlišné čipsety, jak odhaluje jeden z leakerů.

Renomovaný leaker Digital Chat Station se nechal slyšet, že bude řada Xiaomi Pad 6 používat hned tři různé čipsety – MediaTek Dimensity 8100, Snapdragon 8 Gen1 a Snapdragon 8+ Gen1. Nejmenší z nich by měl disponovat obrazovkou o velikost 10,4 palce, zatímco ten vrcholný by mohl dostat až 14palcový displej. Kromě toho jsme se dozvěděli informace o kapacitě baterie, která by měla v případě jednoho z modelů činit 8800 mAh a zřejmě půjde o ten základní model.

Ve všech modelech bychom měli počítat se 120Hz obnovovací frekvencí, stejně jako minulý rok. Teoreticky by ale vrcholný model mohl dostat AMOLED displej namísto LCD.

Jaký Android tablet používáte vy?

Zdroj: notebookcheck

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)